14. Ulusal TDCY Kongresi 4-7 Ekim’de Antalya’da Başladı!

0

Değerli Meslektaşlarımız,

14. Ulusal Türk Dahili ve Cerrahi Bilimler Yoğun Bakım Kongresi ve 6. Avrasya Yoğun Bakım Toplantısı, Türk Dahili ve Cerrahi Bilimler Yoğun Bakım Derneği tarafından  4-7 Ekim 2017 tarihleri arasında Papillon Ayscha Otel Belek, Antalya’da gerçekleştiriliyor. Her yıl daha da artan ilgi ve katılımcı sayısı ile büyüyen yıllık kongremize sizleri davet etmekten büyük bir onur duyuyoruz.

Yoğun bakım alanındaki güncel gelişmeleri öğrenme, tartışma ve alanında uzman çok sayıda yerli ve yabancı katılımcı ile işbirliği planları yapma fırsatı bulacağınız kongremizin sizlerin yoğun katılımı ve aktif katkılarıyla değer kazanacağını düşünmekteyiz.  Yoğun Bakım uzmanlarının ve yoğun bakımla ilgilenen hekimlerin ihtiyaç duyduğu bilgiye ve sık karşılaştığı problemlere yönelik  multi-disipiliner bakış açısının hedeflendiği bir bilimsel program hazırlamak için büyük bir heyecanla çalışmaktayız.  Ayrıca kongre öncesi ileri tanı ve tedavi yöntemlerinin ayrıntılarıyla anlatıldığı ve pratiğe yönelik becerilerinizin de arttırılmasının amaçlandığı kurslarımızın ilginizi çekeceğini düşünmekteyiz. Bu yıl da, kongremizde sunulan en iyi  çalışmaların ödüllendirileceğini  sizlere şimdiden hatırlatmak isteriz.

Kongre bilimsel programı yanında sosyal program olarak da keyifle vakit geçireceğinize inandığımız kongremizde sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Kongre sayfası: http://dcyogunbakim2017.org

 

Saygılarımla,

 

Dr. Bilgin CÖMERT                                                                             Dr. Levent YAMANEL

TDCY Derneği Başkanı                                                                        Kongre Başkanı

 

Yorum Yok

TDCY