Hemşire Komisyonu Seçimi

0

Türk Dahili ve Cerrahi Bilimler Yoğun Bakım Derneği (TDCY) bünyesinde faaliyet gösteren Hemşire Komisyonu seçimleri 30 Ocak 2020 Perşembe günü,12.30-13.30 saatleri arasında, Gazi Üniversitesi D Blok 11. Kat Göğüs Hastalıkları-Dermatoloji Kliniği girişi toplantı salonunda yapılacaktır. Komisyon üyesi olabilmek ve oy kullanabilmek için hemşirelerin TDCY üyesi olması gerekmektedir.

Üyelik için; üye formumuz doldurulmalı ve formda yazılı Dernek hesabımıza 20TL yıllık ücret ödenmelidir. Üye formu ve ödeme dekontu görseli [email protected] adresine ulaştırılmalıdır. Üyelik talebiniz, TDCY Yönetim Kurulunda değerlendirilecek ve tarafınıza sunulacaktır.

Komisyona katılımınız ve desteğiniz için tüm yoğun bakım hemşirelerimizi Derneğimiz üyesi olmaya davet ediyoruz. Mevcut hemşire üyelerimizin alfabetik sıralı isim-soy isimleri alttaki görselde yer almaktadır.

Yorum Yok

TDCY

Sepsis Pikniğimize Davetlisiniz

Hayati risk taşıyan ve yoğun bakım ünitelerinde ölümlerin en önemli sebebi olan sepsise karşı farkındalığı arttırmak amacıyla, her yılın 13 Eylül günü, Dünya Sepsis Günü ...