Hemşire Komisyonu Seçimi

0

Türk Dahili ve Cerrahi Bilimler Yoğun Bakım Derneği (TDCY) bünyesinde faaliyet gösteren Hemşire Komisyonu seçimleri 30 Ocak 2020 Perşembe günü,12.30-13.30 saatleri arasında, Gazi Üniversitesi D Blok 11. Kat Göğüs Hastalıkları-Dermatoloji Kliniği girişi toplantı salonunda yapılacaktır. Komisyon üyesi olabilmek ve oy kullanabilmek için hemşirelerin TDCY üyesi olması gerekmektedir.

Üyelik için; üye formumuz doldurulmalı ve formda yazılı Dernek hesabımıza 20TL yıllık ücret ödenmelidir. Üye formu ve ödeme dekontu görseli dcyb@dcyogunbakim.org.tr adresine ulaştırılmalıdır. Üyelik talebiniz, TDCY Yönetim Kurulunda değerlendirilecek ve tarafınıza sunulacaktır.

Komisyona katılımınız ve desteğiniz için tüm yoğun bakım hemşirelerimizi Derneğimiz üyesi olmaya davet ediyoruz. Mevcut hemşire üyelerimizin alfabetik sıralı isim-soy isimleri alttaki görselde yer almaktadır.

Yorum Yok

TDCY

Genç Yoğun Bakımcılar Kardiyoloji Sempozyumu | 2017

Türk Dahili ve Cerrahi Yoğun Bakım Derneği çatısı altında faaliyet gösteren ve ülkemiz yoğun bakım tıbbının geleceği olan “Genç Yoğun Bakımcılar” alt komisyonu tarafından düzenlenen ve yoğun bakıma ...