VI. Ulusal Sepsis Sempozyumu

0

Değerli Meslektaşlarım;

Sepsis, tüm dünyada ve ülkemizde bütün uğraşlara rağmen ciddi mortalite ile seyreden önemli bir klinik tablo olmaya devam etmektedir. Multidisipliner bir yaklaşım gerektiren bu tablo için ülkemizde de aşılması gereken daha çok yol bulunmaktadır. Son yıllarda bu tablonun tedavisine yönelik bir çok gelişme sağlanmış olup çalışmalar dinamik bir şekilde devam etmektedir.  Yine tüm dünyada Sepsis bilincinin yerleştirilmesinde yönelik yoğun uğraşlar verilmektedir. Ülkemizde de bu bilincin yerleştirilmesine yönelik çaba göz ardı edilemez şekilde devam etmektedir. Bu nedenle hem bu çabaya hem de sepsis tedavisine yönelik yeni çalışma ufuklarının açılmasına katkısı olacağına inandığımız bir sempozyum hazırladık.
Türk Dahili ve Cerrahi Bilimler Yoğun Bakim Derneği tarafından  düzenlenen 6. Ulusal Sepsis Sempozyumu, 13 Eylül 2018, Perşembe günü  Limak Ambassadore Hotel, Ankara’da gerçekleştirilecektir. 
Konusunda uzman konuşmacıların katkısıyla oluşturulan 6. Ulusal Sepsis Sempozyumuna değerli meslektaşlarımızın katılımını beklemekteyiz.

Sagılarımızla

Sempozyum Başkanı                                                                              
Prof. Dr. Levent Yamanel

—-
Sempozyum Sekreteri 
Dr. Nazlıhan Boyacı
nazlihan_boyaci@yahoo.com | +90 505 479 07 94

TDCY Sekreterya (Kayıt & İletişim)
Fatma Ergüzeloğlu  | MedPublish Yayıncılık
dcyb@dcyogunbakim.org.tr  |  +90 541 426 67 09

  • Katılım ücretsizdir.
    Sınırlı kontenjan olduğu için katılımcı isim-soyisim/kurum ve iletişim bilgileri dcyb@dcyogunbakim.org.tr adresine ulaştırılarak kayıt olunmalıdır.  

 

 

 

Yorum Yok

TDCY